Yeniçarşım.com ile Evden Çıkmadan Çarşıya Çıkıyoruz!

  • 23.11.2011 18:32
  • Diğer Konular
  • 3312

Ekim ayindan bu yana yayinda olan Yeniçarsim.com, aliskin oldugumuz e-ticaret sitelerinden oldukça farkli. Site simdiden slogani olan “Evden çikmadan çarsiya çik” mottosunu fazlasiyla yerine getiriyor. Çünkü simdiden Yeniçarsim.com’da yüzlerce magaza var ve siz dilediginiz ürünü bu magazalar arasindan seçerek satin alabiliyorsunuz. Üstelik, internetten alisveris yaparken en çok çekindigimiz “güvenlik” engelini Hürriyet Güvenli Alisveris Sistemi ile çözmüsler. Sistemi açiklayan video:

Yeniçarsim.com’un diger alisveris sitelerinden önemli farklari var. Platformun en belirgin karakteristigi olan alici ile saticiyi bir araya getirme stratejisi, saticilarin (magazalarin) ticari kurulus olmasi gibi akillica bir taktikle desteklenerek, son derece basarili bir sistem getirilmis durumda. Yeniçarsim.com’da satis yapan her magaza, ticari unvana sahip, fatura kesen ve dolayisiyla garantili ürün satan magazalar. Bu sayede ayni ürünü birden fazla magaza arasindan güvenle seçerek satin alabiliyorsunuz. Herhangi bir problemde “Hürriyet Güvenli Alisveris Sistemi” ve Yeniçarsim’in basarili müsteri hizmetleri departmani hizmetinizde.

www.yenicarsim.com'da 24 farkli kategoride onbinlerce ürün bulunuyor. Bilgisayar ve elektronik kategorilerinde birbirinden güzel ürünler Yeniçarsim.com’da.

Ayrica, www.facebook.com/yenicarsim ve www.twitter.com/yenicarsim adreslerinden ise Yeniçarsim’i takip edebilir, kampanya ve firsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Bir bumads advertorial içerigidir.

Siz de düşüncelerinizi yazabilirsiniz:

;