Son Derece Cazip Mac Kampanyasında Son Hafta...

  • 10.02.2012 10:53
  • Diğer Konular
  • 3147


Eger bir Mac satin alma hedefiniz varsa simdi tam zamani… Su günlerde yetkili Apple magazalarinin yapmis oldugu önemli bir kampanya var. Bu kampanya, aslinda magaza magaza dolasmayi sevmeyen beni bile harekete geçirdi.

Eger ki hem evinize bir iMac, hem de kendinize bir iPad2 almak istiyor fakat bütçeniz nedeniyle bunu gerçeklestiremiyorsaniz bu kampanya tam size göre. 15 Subat’a kadar süren Mac kampanyasi sayesinde bilgisayar için ayirdiginiz para ile hem istediginiz özelliklerde bir iMac, hem de fiyat avantaji nedeniyle artan bütçeniz sayesinde ne zamandir almak istediginiz iPad 2’yi satin alabilirsiniz.

Ayrica 14 Subat Sevgililer Günü’nde sevgiliniz için bir sürpriz yapma planiniz varsa yine bu kampanya tam size göre…

Bu nedenle kampanya hakkinda bazi ayrintilari sizlerle paylasmak istedim. Çünkü 15 Subat’a kadar geçerli olan kampanyada iMac, MacBook Pro ve MacBook Air için 563 TL’ye varan cazip fiyat indirimleri söz konusu…

Örnegin, hafifligi ve sikligi ile kadinlar için en güzel bilgisayar oldugunu düsündügüm Ultrabook’un yaraticisi MacBook Air’i bu kampanyada KDV dahil 2 bin 762 TL yerine 2 bin 490 TL’ya satin almaniz mümkün.. MacBook Air’de 272 TL olan fiyat avantaji, ürünler arasindaki fiyat farkina bagli olarak MacBook Pro’da 390 TL’yi, kampanyanin en cazip ürünü iMac’de ise 963 TL’yi buluyor. Son yillarda Apple ana distribütorü Bilkom’un Mac ve iPad ürünlerini çok iyi rakamlara çektigini biliyorum. Ama magazalarin bu çalismasi, Mac askimi daha da kabartiyor.

Unutmayin bu özel ürünler için kampanya 15 Subat 2012 tarihine kadar ve yetkili Apple magazalarinda geçerli.

http://www.bilkom.com.tr/tr/yetkili-saticilar/apple/apple-magazalari/

Bir bumads advertorial içerigidir.

Siz de düşüncelerinizi yazabilirsiniz:

;